fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејти Пери и Орландо Блум повторно заедно?! (ФОТО)

Музика

Кејти Пери и Орландо Блум повторно заедно?! (ФОТО)

Пејачката Кејти Пери и актерот Орландо Блум беа во врска 10 месеци, која заврши на почетокот на оваа година.

Меѓутоа, изминатиов викенд тие биле видени заедно на концертот на Ед Ширан во Лос Анџелес, каде според очевидци „си разменувале нежни допири“.

Неколкумина обожаватели успеале да ги фотографираат Кејти и Орландо и овие фотографии набрзо се проширија низ социјалните мрежи, по што почнаа да се јавуваат и претпоставки дека тие се повторно заедно.

Засега нема реакција од страна на Пери и Блум на ваквите претпоставки.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.