fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МНР: Нема повредени Македонци во терористичкиот напад во Барселона

Вести

МНР: Нема повредени Македонци во терористичкиот напад во Барселона

До 20:30 часот немаме информации за повредени македонски граѓани во нападот во Барселона.

Земајќи ја во предвид сериозноста на ситуацијата, во моментов е отежната комуникацијата со релевантните институции но македонската амбасада во Шпанија прави напори да добива редовни и прецизни информации за настанот и можноста за евентуални повредени македонски граѓани.

Важни телефони:

00 34 620 126 308 – број на претставник на македонска амбасада во Шпанија

00 34 932 142 124 – број од шпанските институции за информации за засегнати роднини / пријатели

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.