Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Селена Гомез објави гола фотографија од Џастин Бибер?!

Сцена

Селена Гомез објави гола фотографија од Џастин Бибер?!

Приврзаниците на пејачката Селена Гомез  се изненадиле кога на нејзинот Инстаграм профил се појавиле фотографии на голиот Џастин Бибер. Станува збор за папараци фотографии кои  се појавија во медиумите во 2015 година.

„Погледнете го неговиот мал `смоки`“, пишува покрај фотографијата на голиот Џастин Бибер (23). Профилот на Селена Гомез набрзо после хакерскиот напад е исклучен. После неколку часа, Инстаграм профилот повторно стана активен, но без спорните фотографии.

Селена која беше во врска со Бибер  до 2015 година се уште нема коментари од непријатната ситуација.

Хакерот кој упадна во профилот на Селена ги објави фотографиите на папараци на Џастин кои во медиумите се појавија во 2015 година за време на неговиот одмор на Бора Бора. Џастин тогаш уживал во одморот со девојката Џејд Пирс кога од хотелот излезе како од мајка роден, а фотографите го „фатиле“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.