//
Следи нѐ
To Top

„ИГРА НА ТРОНОВИ”: Зошто Серсеј и Брон не се појавуваат во иста сцена заедно?

Многумина од ликовите од популарната телевизиска серија „Игра на троновите”, првпат се сретнаа во последната епизода од седмата сезона.

Така, пред Серсеј Ланистер да се запознае со Џон Сноу и Денерис Таргариен во последната сезона од серијата, Брон, заедно со Подрик мистериозно исчезнаа од екраните. И, за тоа, се чини, има добра причина односно актерите Лена Хеди (Серсеј) и Џером Флин (Брон) во 2002 година имаа куса врска, но со бурен крај.

реклама

Оттаму потекнуваат и гласините дека сега тие двајца одбиваат да работат заедно.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: