//
Следи нѐ
To Top

Кејти Пери разочарала со водителската улога на МТВ-наградите

Пејачката Кејти Пери ќе добие плата од 25 милиони долари за нејзинот „задник“ како член на жири комисијата на шоуто за таленти. Продуцентите сега стравуваат дека направиле голема грешка.

Откако продуцентите на „Американскиот идол“ виделе како пејачката Кејти Пери (32) го водеше доделувањето на МТВ наградите,  уверени се дека направиле грешка што ја вработиле.

реклама

– Ние никогаш не работевме аудиции или проби со неа. Таа е многу досадна и непријатно е да се гледа на телевизија во живо. Можеби оваа одлука ќе не чини милиони, сметаат наводно од продукциската куќа.

Хонорарот на Кејти за член на жирито изнесува 25 милиони долари. Пејачката неодамна се смири со Орландо Блум со кој ја прекинале врската во март минатата година.

– Убаво е да се има покрај себе саканата личност. Луѓето често се разделуваат и се наоѓаат, рече  Кејти.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: