//
Следи нѐ
To Top

Цукерберг ја покажа својата штотуку родена втора ќеркичка

 Неколку дена откако му се роди второто дете на Марк Цукерберг, тој објави и фотографија од девојчето на својот Фејсбук профил. Нејзиното име е Огуст.

– Огуст, многу те сакаме и сме возбудени што сето ова ќе продолжи. Ти посакуваме радост, љубов и истата надеж којашто ти ни ја даваш, велат среќните родители во коментар до објавата.

реклама

Цукерберг ќе си земе и двомесечен одмор за целосно да им се посвети на бебето и на своето семејство.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: