Поврзи се со нас

Популарно.мк

Цукерберг ја покажа својата штотуку родена втора ќеркичка

Сцена

Цукерберг ја покажа својата штотуку родена втора ќеркичка

 Неколку дена откако му се роди второто дете на Марк Цукерберг, тој објави и фотографија од девојчето на својот Фејсбук профил. Нејзиното име е Огуст.

– Огуст, многу те сакаме и сме возбудени што сето ова ќе продолжи. Ти посакуваме радост, љубов и истата надеж којашто ти ни ја даваш, велат среќните родители во коментар до објавата.

Цукерберг ќе си земе и двомесечен одмор за целосно да им се посвети на бебето и на своето семејство.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.