//
Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан се фотографирала гола, качена на дрво

Старлетата Ким Кардашијан целосно гола, само во чизми, се качила на крошна од дрво за потребите на модно фотографирање, потврдувајќи дека е подготвена да направи се. 

– Чест ми беше да позирам за Мерт и Маркус за нивната нова книга, напишала во описот на црно-белата фотографија, која за само неколку часа ја „лајкнале“ над еден милион луѓе.

реклама

Инаку, Мерт и Маркус всушност се модните фотографи Мерт Алас и Маркус Пигот, кои се познати по своите портрети на софистицирани, силни жени.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: