//
Следи нѐ
To Top

Конечно фотографирана најтаинствената двојка во Холивуд

Еден од најтаинствените парови во Холивуд конечно е забележан и фотографиран. 

За врската на Џејмс Фокс и Кејт Холмс се зборува веќе со години, а ова е прв пат да се видени заедно во јавност.

реклама

По четири години шпекулации конечно е потврдено дека глумците се во врска.

Тие во неделата биле видени на плажа во Малибу како шетаат држејќи се за раце.

За нивната врска се зборува уште од 2013 година, но никогаш не ја потврдија, дури и ги демантираа гласините.

Како што пренесоа странските медиуми, причина за тоа наводно е договорот што глумицата го потпишала по разводот со Том Круз, а според договорот, Кејти не смеела да биде во врска со никого пет години по разводот.

Да потсетиме, поранешната двојка Том и Кејти, заедно имаат ќерка Сури.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: