Поврзи се со нас

Популарно.мк

Конечно фотографирана најтаинствената двојка во Холивуд

Сцена

Конечно фотографирана најтаинствената двојка во Холивуд

Еден од најтаинствените парови во Холивуд конечно е забележан и фотографиран. 

За врската на Џејмс Фокс и Кејт Холмс се зборува веќе со години, а ова е прв пат да се видени заедно во јавност.

По четири години шпекулации конечно е потврдено дека глумците се во врска.

Тие во неделата биле видени на плажа во Малибу како шетаат држејќи се за раце.

За нивната врска се зборува уште од 2013 година, но никогаш не ја потврдија, дури и ги демантираа гласините.

Како што пренесоа странските медиуми, причина за тоа наводно е договорот што глумицата го потпишала по разводот со Том Круз, а според договорот, Кејти не смеела да биде во врска со никого пет години по разводот.

Да потсетиме, поранешната двојка Том и Кејти, заедно имаат ќерка Сури.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.