//
Следи нѐ
To Top

Трамп по деветти пат стана дедо

Претседателот на САД, Доналд Трамп деветти пат стана дедо откако неговиот син Ерик (33) го доби првото дете.

Ерик и неговата сопруга Лара (34) станаа родители на малиот Лук.

реклама

Ерик е син на претседателот со неговата прва сопруга Ивана Трамп.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: