Следи нѐ
To Top

Светскиот супер стар диџеј Solomun ќе настапува во петок на Средно Водно

Win Music Freedom забавите продолжуваат, овој петок 22-ри септември, на Средно Водно ќе настапува светскиот суперстар DJ и продуцент Solomun.

Заедно со него ќе настапат и Johannes Brecht и Lehar.

реклама

Ве очекува одлична забава која ќе трае до утринските часови.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.