Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Истражете ја Македонија со новата кампања на Групер

Занимливости

Истражете ја Македонија со новата кампања на Групер

Водечкиот сајт за групни попусти и лидер во е-трговија Групер денес ја лансираше најновата кампања со попусти на локални патувања, „Дестинација Македонија“.

Кампањата, која нуди избор од над 100 зделки за локални патувања по неверојатно ниски цени, на корисниците ќе им докаже дека за добро доживување и авантура не е секогаш неопходна авионска карта и ќе им ги покаже сите „скриени“ места и активности кои сè уште не ги знаат.

Патувачите оваа сезона ќе имаат прилика да уживаат во огромен број на локации и доживувања – од прекрасната природа на Берово и Маврово, релаксирачки спа-центри во Струмица, вкусна храна и добро вино во Демир Капија, па сè до јавање коњи во Галичник.

Токму затоа минатиот викенд, Групер беше во Градски парк Скопје, каде организираше мал видео-квиз со кој ги „распраша“ случајните минувачи – колку навистина ја познаваат Македонија. Победничката на квизот доби подарок – патување , додека пак девојката која освои второ место доби шанса за прв пат да лета со параглајдер.

Погледни го квизот и „провери се“ – колку ти добро ја познаваш Македонија?

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.