//
Следи нѐ
To Top

Принцот Хари и Меган Маркл првпат во јавност како двојка

Принцот Хари (33) и Меган Маркл (36) вчера попладне се појавија на „Инвиктус“ игрите во Торонто, што е нивно прво појавување во јавност по едногодишната врска.

Додека седеа заедно со децата на трибините, постојано се смешкаа и си шепотеа.

реклама

Двајцата присуствуваа на отворањето на Игрите, но тогаш седеа одвоено. Досега избегнуваа да се појавуваат заедно во медиумите, зашто, како што вели Меган, сакале да уживаат во заедничкото време.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: