Поврзи се со нас

Популарно.мк

Принцот Хари и Меган Маркл првпат во јавност како двојка

Сцена

Принцот Хари и Меган Маркл првпат во јавност како двојка

Принцот Хари (33) и Меган Маркл (36) вчера попладне се појавија на „Инвиктус“ игрите во Торонто, што е нивно прво појавување во јавност по едногодишната врска.

Додека седеа заедно со децата на трибините, постојано се смешкаа и си шепотеа.

Двајцата присуствуваа на отворањето на Игрите, но тогаш седеа одвоено. Досега избегнуваа да се појавуваат заедно во медиумите, зашто, како што вели Меган, сакале да уживаат во заедничкото време.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.