//
Следи нѐ
To Top

„Таго: Корејски тапан 2“ вечерва на плоштад „Македонија“

На плоштадот „Македонија“ вечер ќе се одржи музичко-сценскиот спектакл „Таго: Корејски тапан 2“.

Настапот на корејската група Tago&АtoBIZ почнува во 19 часот и е дел од манифестацијата „Бела ноќ“. 

реклама

Требаше да се одржи вчера, но, како што информира Младинскиот културен ценатр (МКЦ),  беше одложен поради лошото време.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: