Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЛИЛА ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ: Познатата водителка наполни 46 години

ФЕЈСБУК / ТВ ПАКЕТ

МК Сцена

ЛИЛА ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ: Познатата водителка наполни 46 години

Познатата македонска водителка Лила Стојановска вчера го прослави својот 46-ти роденден.

Ѕвездата на телевизија Сител и водителка на најгледаното гејм шоу последниве седум години, од година во година изгледа сѐ помладо и помладо, а енигмата за нејзината убавина се крие во позитивната енергија, добриот дух и негата која си ја пружа постојано.

Според фотографиите кои ги видовме на социјалните мрежи, Стојановска роденденот го прославила со приватна забава за најблиските роднини и пријатели.


Водителката утринава се разбуди со голем број балони и подароци во својот дом.

Од сѐ срце ѝ го честитаме роденденот на Лила и ѝ посакуваме уште многу години среќа, здравје и љубов.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.