//
Следи нѐ
To Top

Капитол мол подарува цел месец

Капитол мол се грижи за своите потрошувачи на секој можен начин. Самиот дизајн и најголемата цел за овој центар е секој посетител да се чувствува сигурно и пријатно. Секој аспект за уживање на посетителите се исполнува и редовно надградува.

Програмата за лојалност започнува од 18.10 и ќе трае до 18.11.2017 при што со сметка над 2.000 денари во било која продавница во Капитол мол секој ќе ја има шансата да биде еден од среќните учесници што ќе се стекнат со подароци во Капитол мол. Исклучок во реализацијата на програма се фискалните сметки од супермаркетот, платените сметки за телекомуникациски услуги и платени сметки за комунални и режиски услуги во рамките на Капитол Мол.

реклама

Додека трае Програмата за лојалност, Капитол мол ќе остане на патот на својата цел и ќе организира забавни активности и изненадувања за секој посетител за да го исполни секој ден со забава и уживање.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: