fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НЕВЕРОЈАТНО: Прелетал 24 километри користејќи обични балони (ВИДЕО)

Видео

НЕВЕРОЈАТНО: Прелетал 24 километри користејќи обични балони (ВИДЕО)

Aнглискиот авантурист Том Морган решил да полета само со помош на обични балони.

Тој, со само 30-на балони, врзани за столче за кампување се издигнал 2,5 километри во воздух, и прелетал 24 километри.

Тој потоа изјави дека планира да организира и трка со воздушни балони.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.