//
Следи нѐ
To Top

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Се затвори и 16-то издание на модниот викенд во Скопје, се појавија новинари, модни вљубеници, пријатели и соработници. Последниот ден го затвори Ирина Тошева со нејзина самостална презентација.

Меѓу останатите се појави и една девојка која го привлече целото внимание на присутните. Облечена во долг фустан наликуваше на ангел. Новинарите и фотографите не останаа рамнодушни и ја фотографираа цела вечер.

реклама

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Со голема професионалност и цел тим кој стои зад оваа девојка допрва ќе се слуша.

Од анонимен извор дознавме дека станува збор за инстаграм девојка која може да ја најдете по името #ninnared.

Ја пронајдовме по социјалните мрежи и еве како изгледаше на претходните денови на модниот викенд.

Ден 1.

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Ден 2.

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

Ден 3

NINNARED: Девојката која го привлече вниманието на Модниот викенд во Скопје (ФОТО)

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: