Следи нѐ
To Top

Џоли најверојатно повторно ќе се мажи

Познатата холивудска глумица Анџелина Џоли, која пред речиси една година се разведе од актерот Бред Пит, одлучила повторно да започне врска. 

Американските медиуми, наведоа дека станува збор за познат британски филантроп и бизнисмен, нo неговотo име се уште се држи во тајност.

реклама

Постојат шпекулации дека Џоли со него е во врска од почетокот на годинава, како и дека планира да стапи во брак со него.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 3, 2017
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 3, 2017
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 3, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.