//
Следи нѐ
To Top

Mr. Talisman конечно пристигна и во Македонија

Од неодамна и кај нас започна со советување од познати психолози, социолози, толкувачи на сонови, астролози и тарот мајстори кои својата услуга ја даваат преку телефонскиот број 0590 6 0590 секој ден, 24/7.

Конечно ние во Македонија почнавме да се отвораме и слободно да разговараме за сето она што не измачува, не загрижува и не прави да се чуствуваме несреќни.

реклама

Но, секако дека некој треба да ни подаде рака, да не поведе, да не насочи и да ни помогне да се ослободиме од сето она што не враќа наназад и што не влече надолу.

Отворете го умот. Заронете во себе, во својата душа и во својата подсвест, слободно и дискретно, разговарајте со психолозите и социолозите за сите ваши тајни, потиснати стравови, размислувања и дилеми, за вашето внатрешно незадоволство, за вашата осаменост, за вашите скриени илузии.

За љубовните и брачните проблеми, семејното насилство, за пороците, дрогата, алкохолизмот, за сето она кое не ви дозволува да го најдете духовниот мир и спокој и ве унесреќува.

Откријте кој е вашиот енергетски код и каде животот ќе ве одведе. Сонувате ли? Ви се повторуваат ли соновите? Се будите исполнети или исплашени? Тајната ќе ви ја открие Филев Ѓорѓи.

Што кажува вашиот астролошки знак, што ви претскажуваат ѕвездите во овој период, што треба да направите и во кој правец да се придвижите, што е добро да направите и што не смеете да направите? Астролозите од Талисман ќе ви одговорат на сето тоа.
Сакате ли да го промените вашиот живот на подобро? Подготвени ли сте да ги решите проблемите што ве измачуваат?

Ние сме тука само за вас, заедно ќе го направиме тоа. Побарајте не одма, не колебајте се, на Фејсбук: @talisman.mk  или на www.talisman.mk

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаноември 11, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаноември 11, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаноември 11, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: