//
Следи нѐ
To Top

Најбогатата Хрватка, ќерката на Берни Еклстон, се капе во златна када (ВИДЕО)

Ќерката на поранешниот шеф на Формула 1 – Берни Еклстон и на моментно најбогатата Хрватка Славица Радиќ, им дозволи на камерите да ѕирнат во нејзината луксузна вила.

Така, фановите на богатата наследничка Тамара, можеа да видат како таа живее со нејзиниот сопруг, контроверзниот банкар Џеј Рутланд. Нивната куќа вреди 80 милиони eвра, и во неа имаат 50 вработени.

реклама

Тамара најмногу сака после напорен ден да ужива во капење во својата златна када, која како и целата куќа, мора да биде совршено чиста.

Таа дури не се ни труди да ги организира своите обврски, кога за тоа се задолжени други. Нејзините „слуги“ запишуваат кога таа оди на фризер, пилатес и маникир, и внимаваат сето тоа да не се поклопи.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: