Следи нѐ
To Top

БАКНЕЖ ЗА СМИРУВАЊЕ: Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно (ФОТО)

Гласините се потврдени – Џастин Бибер и Селена Гомез се повторно заедно!

Откако пред три недели Бибер и Гомез беа видени во заедничко друштво во неговата вила, јавноста започна да се прашува дали најпознатиот поп пар е повторно заедно.

реклама

Сепак, гласините изгледа се точни. Младиот пар бил фотографиран како се бакнува на еден од хокејските натпревари на Џастин. По сѐ, изгледа Селена како добра девојка дошла да го бодри своето момче, а тие не ја пропуштија можноста да разменат бакнежи во јавност, па дури и да бидат фотографирани од папараците.

За потсетување, Селена Гомез беше во неколкумесечна врска со Д Викенд, но по раскинувањето беше забележан од страна на папараците во друштво на поранешната девојка, манекенката Бела Хадид.

Сепак, по оваа вест, светот е поделен – фановите на Џастин се љубоморни за повторното смирување со Селена, додека фановите на Селена се пресреќни за новата врска.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 17, 2017
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 17, 2017
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 17, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.