//
Следи нѐ
To Top

Пијан Русин паднал од деветти кат, повикал полиција и продолжил да пие

Маж во Москва, се опијанил и паднал од прозорецот од деветти кат во зградата каде живее, а потоа се вратил во неговиот стан, повикал полиција и продолжил да пие.

Тој паднал на бетон, но само се здобил со гребнатинки по телото бидејќи претходно паднал на кров.

реклама

Кога полицијата пристигнала во неговиот стан тој веќе заборавил поради што ја повикал.

Сепак, пијаниот човек бил одведен во болница.

Русите често се на врвот на листата на лица кои користат алкохол, и покрај многубројните кампањи против алкохолот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаноември 21, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаноември 21, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаноември 21, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: