fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

До крајот на неделата сончево со ниски утрински температури

Вести

До крајот на неделата сончево со ниски утрински температури

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб северозападен ветер.

Температурата ќе се движи од осум до 16 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб северозападен ветер. Температурата ќе достигне до 12 степени.

До крајот на неделава следува период на стабилно и суво време со релативно ниски утрински и повисоки дневни температури. Од петок по одделни котлини ќе има услови за појава на магла.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.