fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Уметност при приготвувањето „јајца на око“ (ФОТО)

Uncategorized

Уметност при приготвувањето „јајца на око“ (ФОТО)

„Јајцето на око“ е еден од најпопуларните појадоци во кој и да е дел од нашата планета.

Јадењето се приготвува во најразни облици и со најразлични додатоци, како што се перца од млад кромид, сланина или сирење и сето тоа треба да изгледа убаво.

„Јајце на око“ е можеби најлесниот појадок за приготвување, па гурманите секогаш знаат како оваа готвачка уметност да ја подигнат на едно ново ниво.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Uncategorized

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.