Следи нѐ
To Top

ПАЗАРИ, ГРЕБИ, ДОБИЈ: Новогодишна наградна игра во Рамстор мол

За време на претстојните празници и зимскиот период обвиткајте се со една од 111. награди од „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол.

Најновото изненадување на Рамстор мол ќе го исполни центарот со среќа и новогодишно расположение. Наградната игра „Пазари, греби, добиј!“ започнува на 24. ноември 2017 година и ќе трае до 15. јануари 2018 година.

реклама

Сѐ што е потребно за да учествувате во „Пазари, греби, добиј!“ е да пазарите во продавниците на Рамстор мол и да направите сметка од над 1.000 денари. Истата треба да се приложи на официјалниот пулт при што се добива наградна грепка со чие гребење може да добиете една од 110. награди. Доколку изгребаната грепка е недобитна истата влегува во извлекувањето за уникатниот Citroen C3 Aircross.

Големото извлекување на Citroen C3 Aircross ќе се одржи на 16. јануари 2018 и среќниот добитник ќе биде првиот кој ќе го има задоволството да го вози овој автомобил во Македонија.

Секогаш посветени на создавањето на атмосфера каде посетителите ќе бидат среќни и задоволни со почетокот на наградната игра стартуваат попусти и до -50% кои ќе траат цел викенд. Покрај овие можности во Рамстор мол ќе има и забавна програма со настап на музички бенд и латино танцово друштво.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 23, 2017
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 23, 2017
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 23, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.