//
Следи нѐ
To Top

ПОВТОРНО ГОЛА: Мадона го привлече вниманието на Инстаграм (ФОТО)

Екстравагантната пејачка Мадона не би била скандалозна доколку не предизвика внимание во свој стил.

Па така, по којзнае кој пат, таа се сликаше гола, прикривајќи ги своите интримни делови со чанта со ликот на Мона Лиза и фотографијата ја објави на својот профил на Инстаграм.

реклама

Иако дел од фановите ја обожаваат пејачката токму поради вниманието кое го предизвикува, сепак многумина ѝ замерија, велејќи дека е невкусно жена на 59 години да се промовира на овој начин, дури и тоа да е Мадона.

I Give Thanks!! [email protected] #DaVinci #monalisa #fineart #everything #luxury #love ♥️

A post shared by Madonna (@madonna) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: