Следи нѐ
To Top

ПОВТОРНО ГОЛА: Мадона го привлече вниманието на Инстаграм (ФОТО)

Екстравагантната пејачка Мадона не би била скандалозна доколку не предизвика внимание во свој стил.

Па така, по којзнае кој пат, таа се сликаше гола, прикривајќи ги своите интримни делови со чанта со ликот на Мона Лиза и фотографијата ја објави на својот профил на Инстаграм.

реклама

Иако дел од фановите ја обожаваат пејачката токму поради вниманието кое го предизвикува, сепак многумина ѝ замерија, велејќи дека е невкусно жена на 59 години да се промовира на овој начин, дури и тоа да е Мадона.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаноември 26, 2017
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаноември 26, 2017
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаноември 26, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.