Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Оружен инцидент во менувачница во Кисела Вода, неофицијално има две жртви

Вести

Оружен инцидент во менувачница во Кисела Вода, неофицијално има две жртви

Оружен напад во менувачница во Кисела Вода на бул. „Борис Трајковски“ се случил попладнево во кој неофицијално има две жртви.

МВР потврди дека имало инцидент, но засега не потврдува дали има загинати.

Очевидци кои минувале кај Чешма во Кисела Вода слушнале истрели, а на местото има силно полициско обезбедување и амбулантни возила.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.