//
Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан се соблече гола за својата нова козметичка линија (ФОТО)

Едно е сигурно – ако Ким Кардашијан се соблече гола, интернетот веднаш полудува.

Па така, таа се водеше по веќе проверената, карактеристична за неа, маркетинг стратегија и пак се соблече, овој пат за нејзината нова линија на козметички производи!

реклама

Верувале или не, производите на Ким Кардашијан се продаваат уште пред да бидат пуштени во продажба!

Старлетата во понеделникот најави нов производ кој треба да се појави на пазарот. Таа истиот го додаде во својата колекција на козметика и парфеми.

Голото тело на 37-годишната Ким за потребите на оваа рекламна кампања, е прекриено единствено со златен глитер, за што се погрижи нејзиниот мејкап артист Марио Дедиванович, кој пак на Инстаграм веќе објави дел од колекцијата како и фотографии од фотосесијата.

Сребрената коса и златниот глитер на Ким изгледаше добро, па не е ни чудно што овие фотографии ја „запалија“, цела планета.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: