//
Следи нѐ
To Top

ЦЕЛОСНА РАСПРОДАЖБА: Цел свет го сака белиот капут на Меган Маркл (ФОТО)

Откако Британската палата ја објави свршувачката на принцот Хари и актерката Меган Маркл, светот полуде по белиот капут на идната војводка.

Модните магазини набргу пренесоа дека капутот е на канадскиот бренд Line the Label и дека чини 450 фунти, по што капутот бил распродаден само за неколку секунди, а нивната страница била исклучена поради преоптеретеност на серверот.

реклама

Но, распродаден е и зелениот фустан што го актерката го носеше под капутот, дизајн на брендот P.A.R.O.S.H., а во мала количина се и чевлите на Меган кои се модел на Aquazzura.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаноември 28, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаноември 28, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаноември 28, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: