//
Следи нѐ
To Top

Професорката Тројачанец е пронајдена мртва

52-годишната професорка Снежана Тројачанец денеска е пронајдена мртва во Скопје, на сливот на реката Серава во Вардар.

Од МВР информираат дека се работи на утврдување на причините за смртта.

реклама

Инаку, пред еден час, на социјалните мрежи беа објавени неколку статуси од блиски роднини на Снежана преку кои информираа дека жената била пронајдена почината во Вардар.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: