//
Следи нѐ
To Top

Кејт Мидлтон блеска во третиот месец од бременоста (ФОТО)

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, блесна во црвен фустан и црно-бел капут на самитот во Манчестер.

Стомачето на неколку месеци трудната Кејт Мидлтон конечно почна да се забележува.

реклама

Војвотката од Кембриџ со принцот Вилијам заедно присуствиваа на Детскиот глобален медиа самит во Манчестер.

Светските магазини пренесоа дека Кејт носела црно-бел капут од 583 евра од L.K. Bennett, кој не можел да го сокрие нејзиното трудничко стомаче.

Можеме да забележиме дека Кејт навистина ужива и блеска во нејзината трета бременост и ова е едно од нејзините први појавувања кога стомачето ѝ се познава.

Во еден миг таа ја поставила и раката на стомакот.

Со принцот Вилијам се поздравуваа и дружеа со низата возбудени дечиња на самитот.

Иако црвениот фустан можеби го сокри нејзиното стомаче, струкираниот капут не успеа во тоа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Uncategorized

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: