//
Следи нѐ
To Top

Никол Кидман се промени до непрепознатливост

Никол Кидман, која многумина ја сметаат за една од најубавите актерки во Холивуд, се промени до непрепознатливост и сето тоа поради новиот филм во кој таа глуми „Destroyer“.

Неjзината долги руси коси се заменети со костенлива перика, тенот и е потемен, а има и видливо помалку килограми, така што изгледа и многу постара.

реклама

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: