//
Следи нѐ
To Top

ГОЛА НА СЦЕНАТА: Елена Ристеска настапи со „Текила и лимон“ на ТЛЗП (ВИДЕО)

Елена Ристеска вчеравечер настапи во ревијалниот дел од финалната емисија на шоуто ТЛЗП каде се претстави со актуелниот хит „Текила и лимон“.

Таа за настапот подготви специјален ремикс на оригиналната нумера, а балканскиот аудиториум го изненади со уникатна сценографија, но и со провокативен танц заедно со танчерите од групата „Битрикс“.

реклама

Ристеска на сцената на ТЛЗП се појави облечена во кусо здолниште, во комбинација со џинс елек. Сепак, изненадувањето за гледачите го остави за самиот крај, кога го соблече елекот, под кој носеше прилично провокативна прозирна маица прикривајќи ги интимните делови.

Во продолжените погледнете го нејзиниот настап:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: