//
Следи нѐ
To Top

ТАЈНА БРЕМЕНОСТ: Енрике Иглесијас и Ана Курникова станаа родители на близнаци

Во време на голем број магазини кои ги следат славните личности во секој чекор, навистина претставува предизвик да сокриеш некоја вест од очите на јавноста, особено кога станува збор за бременост.

Но, тоа не е случајот за славната двојка – Енрике Инглесијас и Ана Курникова кои ја криела бременоста од јавноста.

реклама

Според информации на магазинот ТМЗ, Ана во текот на викендот ги родила близнаците – момче и девојче, кои славната двојка ги нарекле Николас и Луси. Според нивни извори, бебињата се родени во Америка во најпрестижната болница во Мајами.

Инаку, поранешната тенисерка Курникова и популарниот пејач Иглесијас се во врска уште од 2001 година, но својата врска умешно ја криеја од очите од јавноста, а за тоа говори и нивната последна заедничка фотографија која е стара повеќе од една година.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијадекември 19, 2017
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијадекември 19, 2017
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијадекември 19, 2017
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: