fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Софија Вергара објави фотографија по бикини и доби 600.000 лајкови

Сцена

ГО СРУШИ ИНСТАГРАМ: Софија Вергара објави фотографија по бикини и доби 600.000 лајкови

Популарната актерка Софија Вергара, која важи за една од најзгодните и најубави жени во светот, овие празници уживаше со сопругот Џо Манганело на една егзотична дестинација, а фотографијата која ја објави на нејзиниот Инстаграм профил го привлече светското внимание.

Софија на неа позира во бикини, при што до израз доаѓа нејзината фантастична линија. Фотографијата само за еден ден собра повеќе од 600 илјади лајкови.

Погледнете ја Софија Вергара во бикини:

The ? is out!!

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.