//
Следи нѐ
To Top

Снимка од сала за вежбање во Сараево стана хит на интернет (ВИДЕО)

Неискусен член на една сала за вежбање во Сараево стана предмет на потсмев на интернет. 

Имено, на социјалните мрежи се појави видео на кое може да се забележи како маж на целосно погрешен начин користи справа за вежбање.

реклама

Станува збор за т.н. лат машина, што се користи за вежбање на грбните мускули. На справата има позиција за седење и дел на кој со помош на рацете се креваат тегови.

Сепак, неискусниот „спортист“ од Сараево одлучил да ја искористи машината на друг начин, така што легнал на неа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: