Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Снимка од сала за вежбање во Сараево стана хит на интернет (ВИДЕО)

Видео

Снимка од сала за вежбање во Сараево стана хит на интернет (ВИДЕО)

Неискусен член на една сала за вежбање во Сараево стана предмет на потсмев на интернет. 

Имено, на социјалните мрежи се појави видео на кое може да се забележи како маж на целосно погрешен начин користи справа за вежбање.

Станува збор за т.н. лат машина, што се користи за вежбање на грбните мускули. На справата има позиција за седење и дел на кој со помош на рацете се креваат тегови.

Сепак, неискусниот „спортист“ од Сараево одлучил да ја искористи машината на друг начин, така што легнал на неа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.