//
Следи нѐ
To Top

ГОЛА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Сите очи вперени во разголената Хали Бери (ФОТО)

И на 51 година, холивудската актерката Хали Бери зрачи од сексапил!

Таа е една од оние познати дами кои секогаш прават мудри избори на облека кога станува збор за црвениот тепих.

реклама

Но, секој во животот прави по некоја грешка, па така и Бери, но овој пат погледите не беа во нејзиниот аутфит, туку во она што е под него.

Креацијата која Хали ја носеше на „Енејсипи имиџ авардс“, што се одржаа во Калифорнија, е дел од есенската колекција 2016 на Рим Акра. Но, она што на сите им падна во очи е фактот што фустанот се носи без долна облека.

Холивудската актерка очигледно знае дека „намерното заборавање“ на долната облека при ваков моден избор дополнително ќе ја вжешти машката фантазија и ќе привлече големо медиумско внимание.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: