fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Извлечен добитникот на „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол

Занимливости

Извлечен добитникот на „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол

Новогодишната наградна игра „Пазари, греби, добиј!“ на Рамстор мол и официјално заврши.

Истата започна на 24-ти ноември и траеше до 15-ти јануари. 53 дена посетители на Рамстор мол ја имаа можноста да добијат некој од 110-те кујнски апарати и таблети.

Главната награда на „Пазари, Греби, Добиј!“ беше најновиот Citroen C3 Aircross. Над 30.000 недобитни грепки влегоа во конечното извлекување кое се одржа денес, 16.01.2018. Среќниот добитник на уникатниот автомобил е Моника Стефановска.

Рамстор мол продолжува со традицијата секојдневно да ги изненадува и редовно да ја наградува лојалноста на своите посетители и потрошувачи. Од управата на молот истакнуваат дека и оваа година ќе следат многубројни маркетинг кампањи кои со сигурност ќе ги задоволат сите кои ќе го посетат центарот во центарот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.