//
Следи нѐ
To Top

„МОЕТО СОНЦЕ“: Енрике Инглесијас и Ана Курникова објавија прва фотографија од бебето

Дали се близнаци или не?

На почетокот на декември низ светските медиуми се појави веста дека Енрике Инглесијас и Ана Курникова за првпат станаа родители на две моме и девојче, близнаци.

реклама

Изворите тврдеа дека имињата на близначињата наводно се Николас и Луси.

Оваа вест изненади многу фанови, со оглед на тоа што никогаш не дознавме дека Ана е воопшто бремена.

Но, Енрике на својот профил објави фотографија од едно од нив, со објава „Моето сонце“. За само неколку часа фотографијата доби преку 500.000 лајкови.

My Sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Дали ова е само едно од близначињата или пак Ана и Енрике добиле едно детенце останува да видиме.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: