Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СРЕЌНА ВЕСТ ВО ДОМОТ НА КАРДАШИЈАН: Ким и Канје го добија третото дете преку сурогат мајка

Сцена

СРЕЌНА ВЕСТ ВО ДОМОТ НА КАРДАШИЈАН: Ким и Канје го добија третото дете преку сурогат мајка

Среќна вест во домот на Ким Кардашијан – таа и Канје Вест објавија дека го добија третото дете преку сурогат мајка.

Тие ѝ споделија на јавноста дека бебето е женско, а се уште не се знае како славниот пар ќе го крсти нивното бебе.

– „Канје и јас сме пресреќни што можеме да го објавиме доаѓањето на нашето здраво, прекрасно девојченце. Многу сме ѝ благодарни на сурогат мајката, која ни овозможи да ги оствариме нашите сништа. Норт и Сент се многу возбудени што добија сестричка“, објави Ким Кардашијан на Фејсбук.

Славниот пар се реши да користи сурогат мајка поради состојба која предизвика компликации при раѓањето на нивното второ дете, Сент.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.