//
Следи нѐ
To Top

СРЕЌНА ВЕСТ ВО ДОМОТ НА КАРДАШИЈАН: Ким и Канје го добија третото дете преку сурогат мајка

Среќна вест во домот на Ким Кардашијан – таа и Канје Вест објавија дека го добија третото дете преку сурогат мајка.

Тие ѝ споделија на јавноста дека бебето е женско, а се уште не се знае како славниот пар ќе го крсти нивното бебе.

реклама

– „Канје и јас сме пресреќни што можеме да го објавиме доаѓањето на нашето здраво, прекрасно девојченце. Многу сме ѝ благодарни на сурогат мајката, која ни овозможи да ги оствариме нашите сништа. Норт и Сент се многу возбудени што добија сестричка“, објави Ким Кардашијан на Фејсбук.

Славниот пар се реши да користи сурогат мајка поради состојба која предизвика компликации при раѓањето на нивното второ дете, Сент.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: