fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ана Николиќ и Раста заедно во Скопје!

МК Сцена

Ана Николиќ и Раста заедно во Скопје!

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста ќе направат вистински спектакл на 16 февруари 2018 во Вип Арената Борис Трајковски во Скопје!

Ова ќе биде прв голем концерт по породувањето на Ана, која одлучи да се врати на сцената на голема врата.

Николиќ припреми специјални мултимедиски материјали кои ќе се прикажуваат на големи видео бимови во текот на нејзиниот настап. Ана редовно вежба нови кореографии со кои ќе ги размрда и сите фанови во Вип Арената Борис Трајковски, а припрема и нови секси костими.

Сите кои сеуште немаат набавено билети, треба да побрзаат бидејќи следува еден спектакл со многу изненадувања, сценски ефекти, танчерки…

Билетите може да се набават преку продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија, во Пола Југотон, Југотон и цвеќара “Розе” – Веро2.

Со секој купен ФАН ПИТ билет следува ЦД албум од Ана Николиќ.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.