fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Викторија Бекам со провокативна насловна за „Вог“ прослави 10 години од својот бренд (ФОТО)

Сцена

Викторија Бекам со провокативна насловна за „Вог“ прослави 10 години од својот бренд (ФОТО)

Со провокативна фотосесија за шпанската верзија на магазинот „Вог“ 43-годишната Викторија Бекам ја прослави 10-годишнината од постоењето на нејзиниот популарен бренд.

Сопругата на Дејвид Бекам на една од фотографиите изгледа како да е сосема гола, додека на друга носи црвен фустан вреден 2250 фунти и чевли со циркони кои се чест избор и во аутфитите во приватниот живот.

Меѓутоа, облеката и модните парчиња останаа во сенка на нејзиниото слабо тело, кое повторно се најде на удар на критиките од јавноста. Сепак, Викторија како да не ја допираат овие критики, бидејќи истите не се ниту први, а уште поверојатно ни последни упатени на нејзина сметка.

Таа на Инстаграм денеска објави неколку фотографии и видео за тоа како поминало снимањето на „Вог“, а на една од фотографиите напишала: „Сѐ што ти треба се високи потпетици“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.