fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Водици во Скопје (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Вести

Водици во Скопје (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Бог се јави – вистина се јави!

Даниел Дончевски од Ченто по петти пат го фати крстот во Вардар. Дончевски на сите верници им го честита празникот со желби за добро здравје, среќа и бериќет. Од покровителите на настанот беше даруван со голем број подароци.

Дончевски по 9-ти пат учествува, а оваа година крстот го посветува за здравје на својата фамилија, но и како што рече, за еден мал јунак која се бори против сериозна болест.

Во продолжение погледнете дел од галеријата низ објективот на Ивана Батев / МИА:

This slideshow requires JavaScript.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.