fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОВТОРНО ГОЛА: Ким Кардашијан повторно се обиде да го „сруши“ Инстаграм

Сцена

ПОВТОРНО ГОЛА: Ким Кардашијан повторно се обиде да го „сруши“ Инстаграм

Најпознатата старлета во светот Ким Кардашиан објави нова фотографија на нејзиниот Инстаргам профил, но не доби позитивни коментари за истата. 

Ким (37), која е мајка на три деца, позираше целосно гола.

На фотографијата, интимните делови на нејзиното тело се покриени со чаршав, додека градите и се целосно голи.

Но на социјалната мрежа, градите на Ким на фотографијата се „заматени“.

– Ова навистина не е во ред. Пред кратко време доби бебе, мајка си, а објавуваш вакви фотографии. Отсекогаш те следам и поддржува, но зарем твоето бебе не се роди сега? И ти имаш време за ова?, се само дел од коментарите на бесните фанови.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.