//
Следи нѐ
To Top

ПРЕГРНАТИ ЗАЕДНО: Јелена Јованова објави фотографија со Анџелина Џоли

Познатата македонска актерка Јелена Јованова на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е прегрната со холивудската ѕвезда Анџелина Џоли.

Имено, Јованова многупати има изјавено дека е во контакт со Џоли, откако глумеше во филмот „Во земјата на крв и мед“ што го режираше познатата холивудска актерка.

реклама

На заедничката фотографија таа напиша дека Анџелина е жената што ѝ го променила животот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: