Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГО ПРОМЕНИ ИМИЏОТ: Каролина Гочева стана русокоса (ФОТО)

МК Сцена

ГО ПРОМЕНИ ИМИЏОТ: Каролина Гочева стана русокоса (ФОТО)

Каролина Гочева на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа дека таа сега има многу посветла коса, и речиси да стана русокоса.

Обожавателите на пејачката, која во моментот е на патување во Лос Анџелес заедно со својот сопруг, веднаш го пофалија нејзиниот нов изглед.

„Моментот кога ти светат очите“, „Не верувам дека сега ќе те пуштат од Холивуд“, „Прекрасна“, се дел од комплиментите напишани под фотографијата.

Enjoying #LA sun ☀️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Инаку Каролина Гочева ужива во медениот месец заедно со нејзиниот сопруг, сликарот Михаил Корубин. Тие патувањето го започнаа во студената Канада, уживаа во топлото Мексико, а во моментов се во Калифорнија.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.