//
Следи нѐ
To Top

Кендал Џенер е новото заштитно лице на модниот бренд „Тодс“

Топ моделот Кендал Џенер и балетанот Роберто Боле се нови заштитни лица на италијанскиот моден бренд „Тодс“.

Фотографиите кои се дело на „Барон енд Барон“ се направени на плажите во Малибу, но сето тоа некако има италијанска романтична нишка.

реклама

Покрај Кендал и Роберто, на фотографиите може да се видат и мал симпатичен француски булдог, што со својата разиграност, само ја збогатува оваа кампања.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: