//
Следи нѐ
To Top

СЛАБЕЕЊЕ ПО ПРАЗНИЦИТЕ: Тренинг кој согорува 400 калории за 30 минути!

Без разлика на тоа во каква форма сте, овие едноставни трикови можат многу да ви помогнат да ја зголемите потрошувачката на калории и да го забрзате процесот на слабеење.

Најлесно од се е што тренингот во продолжение (видео) можете да го изведувате било каде. Потребно ви е само мат простирка, желба за вежбање и 30 минути во денот.

реклама

Колку почесто го практикувате, толку повеќе телото ќе троши повеќе калории дури и во мирување.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: