//
Следи нѐ
To Top

СЛАБЕЕЊЕ ПО ПРАЗНИЦИТЕ: Тренинг кој согорува 400 калории за 30 минути!

Без разлика на тоа во каква форма сте, овие едноставни трикови можат многу да ви помогнат да ја зголемите потрошувачката на калории и да го забрзате процесот на слабеење.

Најлесно од се е што тренингот во продолжение (видео) можете да го изведувате било каде. Потребно ви е само мат простирка, желба за вежбање и 30 минути во денот.

реклама

Колку почесто го практикувате, толку повеќе телото ќе троши повеќе калории дури и во мирување.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијајануари 23, 2018
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијајануари 23, 2018
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијајануари 23, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: