fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

Сцена

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

Нема ден во кој Ким Кардашијан не е во фокусот на јавноста.

Па така, денеска наместо да го помине денот со најмалиот член на семејството, малата Чикаго, таа реши да направи провокативна фотосесија покрај океанот – и тоа во проѕирна наметка.

Таа дојде облечена во проѕирен бел фустан прилепен на неа под кој можеа да се забележат голи бујни гради.

Позирајќи пред океанот во заводливи пози таа го задржа природниот изглед со минималистичка шминка на лицето.

Погледнете дел од папарацо фотографиите:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.