Следи нѐ
To Top

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

Нема ден во кој Ким Кардашијан не е во фокусот на јавноста.

Па така, денеска наместо да го помине денот со најмалиот член на семејството, малата Чикаго, таа реши да направи провокативна фотосесија покрај океанот – и тоа во проѕирна наметка.

реклама

Таа дојде облечена во проѕирен бел фустан прилепен на неа под кој можеа да се забележат голи бујни гради.

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

Позирајќи пред океанот во заводливи пози таа го задржа природниот изглед со минималистичка шминка на лицето.

Погледнете дел од папарацо фотографиите:

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

ПАПАРАЦО ФОТО: Ким Кардашијан во проѕирен фустан правеше фотосесија на плажа

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.