//
Следи нѐ
To Top

Мама Ким повторно го сруши Инстаграм (ФОТО)

Иако скоро го доби своето трето бебе, и тоа од сурогат мајка, Ким Кардашијан сепак не ја пропушта шансата да го „урне“ Инстаграм.

Ким Кардашијан повторно се соблече гола и собра милиони лајкови, а на фотографијата објавена на Инстаграм се гледа како позира само по гаќички пред огледало.

реклама

Имено, Ким и Канје неодамна станаа родители на малата Чикаго Вест, која е најмала во фамилијата по Норт и Сент.

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: